Vodstvo

  • null

    PREDSJEDNIŠTVO

    Franka Oreb (Dalmacija)

    Antonija Španjol Faflja (Istra, Primorje i Lika), Tomislav Mikulin (Središnja Hrvatska), Ivan Šimunković (Sjeverna Hrvatska), Krunoslav Kolombo (Slavonija), Michael Legesse i Boris Krajinović (Grad Zagreb)

    Franka Oreb (Dalmacija)
    Antonija Španjol Faflja (Istra, Primorje i Lika)
    Tomislav Mikulin (Središnja Hrvatska)
    Ivan Šimunković (Sjeverna Hrvatska)
    Krunoslav Kolombo (Slavonija)
    Michael Legesse Grad Zagreb
    Boris Krajinović Grad Zagreb

  • null

    GLAVNI ODBOR

    Matej Mišić (Zagreb)
    predsjednik Glavnog odbora
    matej.misic@yahoo.com

    Saša Blanuša (Vukovar)

    Sandra Blašković (Pula)

    Anita Curiš (Konjščina)

    Nikola Dudak (Split)

    Lana Frntić (Varaždin)

    Biljana Gaća (Vukovar)

    Goran Grobotek (Konjščina)

    Nikola Horvat (Sveti Juraj na Bregu)

    Jurica Jug (Zagreb)

    Dubravka Keser (Vinkovci)

    Krunoslav Kolombo (Osijek)

    Zoran Komesarović (Slavonski Brod)

    Vedrana Koprtla (Obrovac)

    Nenad Košpić (Kamanje)

    Nikolina Kozlica (Klis)

    Boris Krajinović (Zagreb)

    Mišo Krstičević (Ploče)

    Ivan Kučina (Zadar)

    Tomislav Kuruc (Grubišno Polje)

    Leo Lisac (Velika Gorica)

    Luka Lukić (Zagreb)

    Sara Medved (Zagreb)

    Igor Meić (Pirovac)

    Tomislav Mikulin (Lekenik)

    Ana Mirković (Vrbovsko)

    Matej Mišić (Zagreb)

    Andrija Noršić (Samobor)

    Marina Novaković Matanić (Karlovac)

    Franka Oreb (Solin)

    Eva Amalija Orešković (Perušić)

    Rolando Pavlinić (Bjelovar)

    Senada Pečurlić (Čaglin)

    Serđo Popović (Vrsar)

    Ivana Pušonjić (Zagreb)

    Marko Radanović (Sisak)

    Ivan Radunković (Belišće)

    Tea Sekelj (Varaždin)

    Vinko Sutlović (Šibenik)

    Ivan Šimunković (Prelog)

    Dragan Tomić (Split)

    Marko Valent (Orahovica)

    Antonija Zmajlović (Jastrebarsko)

    Marina Žalac (Zagreb)

  • null

    NADZORNI ODBOR

    Ivan Lukež (Pula)
    predsjednik nadzornog odbora
    ivan.lukez@yahoo.com

    Maja Glibo (Zagreb)
    Damjan Kovačević 
    (Slavonski Brod)
    Antonella Mišetić Spajić 
    (Lastovo)
    Josip Šoban 
    (Velika Gorica)